Przy każdym ruchu delikatnych skrzydeł ważki skrzyły się drobiny. 

Obserwowała ją, gdy ta zawisła w przestrzeni otoczona złotą poświatą. Nieruchoma, choć wypełniona drganiem. Piękna i majestatyczna… 

Trwały tak razem, w ciszy nocy spowijającej wszystko wokół, wpatrując się w siebie w niemym pożegnaniu. Wyciągnęła dłoń, a delikatny strumień, wijący się zakolami jak rzeka, objął ważkę złotą serpentyną. 

Mądrość, wiedza, tajemnica. Jej ostatni dar…

Sięgając do tajemnicy OVA, jaką niesie pełna niezwykłości ważka, dziś, w Akademii OVA odkrywamy misterium piękna. Uczymy, jak je wydobyć z wrażliwością, artyzmem i pełnym zaangażowaniem. Dzielimy się z Wami naszym doświadczeniem i przekazujemy Wam praktyczną wiedzę. Wszystko, co zgromadziliśmy od pierwszych kresek, prowadzonych drżącą, onieśmieloną dłonią, poprzez lata praktyki, do efektów pracy z naszymi słuchaczami

Nie znajdziesz u nas suchej wiedzy
 i szablonowych rozwiązań powielanych jak za pomocą kalki. Seminaria Akademii OVA to połączenie nauk i wiedzy zbudowanej na praktyce.

W pełni profesjonalne szkolenia,
ale z dystansem
i humorem.

Intensywny trening w kameralnych grupach lub podczas spotkań indywidualnych.

Praktyka na najnowszej generacji urządzeniach i produktach renomowanych marek.

Kompleksowe i profesjonalne szkolenia z zakresu podstaw makijażu permanentnego, dla każdego, kto chce rozpocząć karierę w branży kosmetologii estetycznej. Solidna dawka wiedzy teoretycznej oraz praktycznej, którą zdobędziesz to pierwszy krok w świat PMU. 

Ale to nie wszystko! Nasze szkolenia pozwolą Ci na zdobycie wiedzy i praktyki, dzięki którym będziesz mógł rozwijać swój warsztat na poziomie Masterclass, gdzie czekają na Ciebie zaawansowane techniki pigmentacji.

CASUAL LIPS – CUDOWNE USTA W DWÓCH WYMIARACH 2-dniowe intensywne szkolenie, wypełnione teorią i ogromem praktycznych zajęć, dzięki któremu poznasz podstawy wykonywania makijażu permanentnego ust. Pod czujnym okiem najlepszych specjalistów zgłębisz najnowsze techniki niezwykłych Casual Lips. To idealny wybór dla każdego początkującego linergisty!
Jedyne takie szkolenie na rynku w unikatowej formule 3N – NANO OMBRE, NANO INSTA BROWS, NANO SOFT OMBRE. Intensywny 2-dniowy trening obejmujący podstawy wykonywania makijażu permanentnego połączony z technikami pigmentacji brwi.
Szkolenie trwa 4 dni i jest intensywnym procesem, podczas którego poznasz podstawy wykonywania makijażu permanentnego, w tym najnowsze techniki: NANO OMBRE, NANO CONTOURLESS LIPS, EYELINER.
UWAGA! Jeśli nie znalazłeś interesującej Cię oferty zapraszamy na SZKOLENIE INDYWIDUALNE MAKIJAŻ PERMANENTNY VIP — sam wybierasz obszar, w którym chcesz rozwinąć swój warsztat!
Uwielbiane ekstremalnie naturalne dwie techniki włoskowe teraz już dostępne w postaci zintensyfikowanego indywidualnego szkolenia. Nasze szkolenie w Akademii Ova da Ci solidne podstawy do stworzenia pięknych trójwymiarowych pigmentacji.
Nasza nowość! Bardzo intensywne szkolenie obejmujące aż dwie techniki pigmentacji brwi. Od bardzo delikatnych soft ombre, aż do mocniejszej techniki, łączącej precyzyjnie wyrysowany dolny kontur z przeblendowaną linią górną.
Szkolenie na poziomie zaawansowanym obejmujące aż dwie trójwymiarowe techniki mikropigmentacji ust. Precyzyjnie wykonturowane oraz perfekcyjnie wycieniowane wielowarstwowo usta.
To kompleksowe szkolenie aż dwóch najpiękniejszych i najbardziej aktualnych metod mikropigmentacji na rynku. Cudowne, pełne koloru klasyki oraz ekstremalnie naturalne, bezkonturowe efekty w teoretycznym oraz praktycznym ujęciu podczas jednego bloku szkoleniowego.

Szkolenia zaawansowane Makijaż permanentny Masterclass to intensywny trening, o specjalnie przygotowanej formule, którego celem jest rozwój warsztatu linergisty w interesujących go technikach pigmentacji. Indywidualny tryb pracy umożliwia 100% skoncentrowanie się na potrzebach uczestnika oraz dostosowanie zajęć do dynamiki jego pracy.

Wierzymy, że tylko wielowymiarowy rozwój pozwala osiągnąć więcej, przekraczać granice, śmiało sięgać po nowe – podążać z ciekawością za własną ważką.
Dlatego pełni inspiracji i nowych pomysłów pragniemy dzielić się naszym doświadczeniem i wiedzą na różnych poziomach i w różnych formach.
Oto kolejny wymiar Akademii Ova – niesamowicie ciekawe eventy, specjalistyczne workshopy, praktyczne przygotowania dla trenerów, spersonalizowane warsztaty i spotkania motywacyjne i wiele innych… by sięgnąć po mistrzostwo.

Tajnik wykonania niezwykłej pudrowej kreski na październikowym dwudniowym szkoleni zdradzi Master o nieszablonowych umiejętnościach, mega artystycznej duszy i świetnym warsztacie szkoleniowca.
Nowatorskie szkolenie z zakresu usuwania makijażu permanentnego. Innowacja, zaufanie, perfekcja… Przywróć piękno swoim klientom.
Dopracowane do ostatniego szczegółu indywidualne szkolenie, które pokaże Ci jak w profesjonalny sposób dzielić się wiedzą i doświadczeniem oraz zarażać pasją do makijażu permanentnego przyszłych artystów. 3-dniowy intensywny trening pozwoli Ci na profesjonalny rozwój własnej trenerskiej marki. Dzięki nam zdobędziesz
Program powstał na bazie wieloletnich doświadczeń Magdaleny Mazurek, która wielokrotnie zdobywała mistrzowskie tytuły, a teraz zasiada po drugiej stronie, jako juror. Szkolenie poprzez ogrom technicznych wskazówek popartych praktyką daje w pełni profesjonalne przygotowanie.

Choć w naszych profesjonalnych szkoleniach przekraczamy wymiary klasycznej nauki
i wychodzimy daleko poza standardy cenimy sobie również praktyczne rozwiązania. Dlatego, jeśli chcesz być pewnym, że miejsce na naszych kursach będzie na Ciebie czekać zajrzyj do HARMONOGRAMU ZAJĘĆ Akademii Ova.

Dla szkoleń grupowym podstawowych oraz masterclass ustalony rozkład zajęć na cały rok.

Dla szkoleń na VIP termin ustalamy indywidualnie
 z kursantem.

Jednak ze względu na kameralne grupy i duże zainteresowanie naszymi szkoleniami wolne miejsca znikają z nieziemską szybkością! Nie przegap okazji!