Możliwości wynajmu i finansowania urządzenia Ova Mystic

Doświadczamy, próbujemy i smakujemy każdy dzień… Na tym polega pełnia istnienia. Cenimy sobie tę filozofię również w świecie Ova i dlatego, abyś mogła przekonać się o niezwykłości Ova Mystic mamy dla Ciebie specjalną ofertę.

Możesz wynająć urządzenie i cieszyć się doskonałym komfortem pracy:

  • tak długo, jak potrzebujesz, bez wcześniejszej deklaracji – kwota wynajmu na czas nieokreślony to 800 zł netto miesięcznie
  • w konkretnym przedziale czasowym -12 lub 24-miesięcznym, płacąc tylko 700 zł lub 600 zł netto/mies.


Nasz wygodny system wynajmu urządzenia pozwoli na rozsądne zarządzanie Twoim budżetem i uwolni Cię od przymusu wydania jednorazowo dużej kwoty.

Ale to nie wszystko!

Doceniamy samodzielność oraz kreatywność biznesową i dlatego przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę leasingową.

Leasing Ova Mystic to najlepsze i najbardziej opłacalne rozwiązanie dopasowane do Twoich możliwości finansowych pod względem

  • długości okresu finansowania
  • wysokości raty.


Skorzystaj z kalkulatora, by już po chwili sprawdzić wysokość raty i uzyskać informacje o zdolności kredytowej. Prosto, szybko i bez zbędnych formalności – dokładamy wszelkich starań, abyś jak najszybciej mogła cieszyć urządzeniem Ova Mystic podczas codziennej pracy.


Nie jesteś przekonana, czy urządzenie Ova Mystic jest dla Ciebie?

Choć my wiemy, że pokochasz je miłością absolutną, nie musisz wierzyć nam na słowo. Abyś mogła się o tym przekonać oferujemy darmowy tydzień na testowanie Ova Mystic (po uiszczeniu kaucji zwrotnej).

Sprawdź, przetestuj i zakochaj się w niezwykle lekkiej, precyzyjnej i komfortowej pracy bez zobowiązań!